Ulviguner.TV | Estetik Ameliyat, Burun Estetiği, Erkek Estetiği, Meme Bütüme (silikon), Vaser Liposelection, Endolift, Karın Estetiği, Genital Estetik, Vajina Estetiği, Penis Estetiği.

   
www.ulviguner.com  
 
 
 
 

Op. Dr. Ulvi Güner

Tıp Fakültesi eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1985-1991 yıllarında tamamladı. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstüktif Cerrahi Kliniğinde aldı. Estetik Cerrahi eğitimi için Amerikada Cleveland Clinic Foundation ve New York Üniversitesinde çalıştı. Yurtdışında özellikle, kırışıklık tedavisi ve dolgu malzemesi uygulanımları, burun estetik operasyonu, yüz germe, göz kapağı estetik operasyonu gibi yüz estetik operasyonlarında, meme ve karın estetiği, liposuction konularında eğitim aldı. Son dönemde ataçlamayla ilgili yurdışı iki sertifika alarak bu yöntemi sık olarak uyguluyor.

Uzman olarak Ege Üniversitesi Plastik ve Rekonsrüktif Cerahi kliniğinde ve GEP Estetik Cerrahi kliniğinde çalıştı. Özel ofisinde çalışmalarına devam ediyor.